Способи доставки та оплати

1.  Основні способи оплати

Оплата послуг здійснюється Замовником шляхом повної передоплати на Веб-сайті https://consultbv.com за допомогою спеціальної форми «Оплата за послуги» та через систему прийому електронних платежів Liqpay або на розрахунковий рахунок Виконавця, або за допомогою інших платіжних засобів, які вказані на Вебсайті Виконавця. Моментом оплати Послуг вважається час зарахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця.  Оплата за Послуги здійснюється Замовником протягом 3-х (трьох) робочих днів з моменту виставлення відповідного рахунку Виконавцем. Замовник самостійно та за свій рахунок сплачує вартість послуг третіх осіб, якщо це необхідно для отримання Послуг Виконавця .

2.  Порядок отримання послуг

Умови надання та отримання Послуг зазначені на відповідній сторінці Веб-сайту https://consultbv.com. Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Послуг, Замовник може з’ясувати у Виконавця за контактними даними, зазначеними в розділі «Реквізити Виконавця» або направивши лист на електронну адресу bvconsult8@gmail.com. Послуги надаються за допомогою засобів телекомунікаційного, відео звя’зку, електронного зв’язку (в тому числі через мережу Інтернет) з наданням доступу Замовнику до онлайн трансляцій та вебінарів. Послуги також включають надання текстової інформації, яка розміщена у статтях, текстах, презентаціях) шляхом отримання Замовником доступу до контенту, з правом завантаження файлів або надіслання вищевказаної інформації на електронну адресу Замовника. Результатом інформаційно-консультативних послуг є інформаційні матеріали.

3. Реквізити виконавця

Фізична особа-підприємець Бойко Василь Миколайович

Виписки з ЄДР 26350000000002343 від 17.07.2020 р.,

РНОКПП 1570616354

Україна, 48343, Тернопільська обл., Монастириський р-н, село Лядське, вул. Зарічна, будинок 85

Рахунок UA703366770000026000052552648

Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

Читати далі