Соціальна допомога та виплати в Італії у зв’язку з коронавірусом: необхідні реквізити, як отримати, терміни виплат

Відповідно закону «Decreto – Legge 17 marzo 2020» від 17 березня передбачено ряд соціальних виплат та бонусів для родин, найманих працівників та малого та середнього бізнесу пов’язаних з карантином COVID-19. Виплачено вже більше 1 млн євро!

Розглянемо основні виплати:

Як отримати Бонус 600 євро

Передбачено для приватних підприємців, для найманих працівників у туристичному секторі, на сезонні роботи та сільськогосподарські роботи а також для працівників театру та вуличних артистів які офіційно зареєстровані.

Як отримати Бонус 100 євро

Можуть отримати наймані працівники, які працювали в період карантину на протязі всього місяця березня 2020. Нарахування проводиться автоматично після надсилання запиту в INPS.

Як отримати талони на продукти від 150 до 500 євро

Заповнення модулів на одержання бонусів на сайті відповідних муніципалітетів, або ж у роздрукуйте, заповніть та віднесіть у муніципалітет до якого відноситесь.

Є питання щодо заповнення або інше — телефонуєте У BVConsult, консультація безкоштовна.

Сassa integrazione для баданте, babysister та для працівників без контракту в Італії

Вищевказані категорії працівників з виходом закону Decreto «Cura-Italia» не були включені у перелік захищених соціальних груп.

Оскільки в Італії нараховується майже два мільйони працівників по догляду, хатній персонал, няні, уряд розглядає питання про включення даних категорій у закон та забезпечення соціальних виплат таких як: cassa integrazione per badanti, colf, babysister та bonus 600 euro.

14 April 2020Мы используем файлы Cookie, чтобы сделать наш сайт максимально удобным для Вас. Нажав «Принять», Вы позволяете использовать файлы Cookie на нашем сайте.

Читать далее