Соціально-медична допомога

Медицина в Італії спрямована на піклування про здоров’я громадян, бажання унеможливити розвиток епідемій в суспільстві. Найбільша частина видатків на соціально-медичну допомогу в Італії виділяється з державного бюджету, громадяни сплачують мінімальний внесок Ticket.

Всі іммігранти, що отримали посвідку на проживання, повинні зареєструватися у SSN — Національній системі охорони здоров’я Італії. Реєстрація дійсна на період дії посвідки на проживання. Після цієї процедури іноземці набувають право на отримання соціально-медичної допомоги, нарівні з громадянами Італії. Проте, якщо іноземець вчасно не звернувся у SSN, реєстрацію буде здійснено у медичному закладі.

Студенти, які перебувають на навчанні, для отримання соціально-медичної допомоги в Італії, можуть реалізувати одну з можливостей: придбати страховий поліс або зареєструватися у SSN, сплативши річний внесок. Туристи мають завчасно придбати страховий медичний поліс, або оплачувати надані медичні послуги в повному обсязі.

Нелегальні іммігранти с посвідченням STP мають право на отримання соціально-медичної допомоги в Італії. Законодавством заборонено працівникам лікувальних установ повідомляти в органи правопорядку про звернення нелегалів.

Можливість отримати лікування в Італії іноземним громадянам надає отримання посвідки на проживання на підставі офіційного виклику з медичної установи, оформлення пакету відповідних документів та частини оплати за лікування.

Безкоштовна консультація

Зв’яжіться з нами для отримання онлайн-консультації. Ми відповімо Вам якнайшвидше.

    Записатись на консультацію по WhatsApp

    WhatsApp

    Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

    Читати далі