Шопінг-тури

В Італії ціни на брендові товари, у порівнянні з іншими країнами ЄС, нижче на 15-25%. У сезон розпродажу шопінг-тури в Італії дозволяють заощадити 70-80 % початкової вартості товару. Для шопінгу потрібно оформити туристичну візу.

Наявність аутлетів, що пропонують брендові товари за величезними знижками, дозволяє здійснювати покупки значно дешевше. Найвигідніші аутлети розташовуються за декілька годин переїзду від великих міст. Для шопінг-туру в Італії варто вибирати міста з найменшою кількістю туристів — Флоренція, Турин, Ріміні, Болонья, а взуття купляти в провінції Марке. Супермодні новинки вибирайте в Мілані або Римі.

В Італії є два сезони знижок: 7 січня – 1 березня, з 6 липня по вересень, жовтень. На аутлети це правило не розповсюджується, чудові знижки вже починаються наприкінці листопада. 

Після виїзду з Італії є можливість за системою Tax Free оформити повернення ПДВ (11-13 %) на певні види промислових товарів, включаючи одяг, взуття, шкіргалантерею, деякі харчові продукти. У мережі магазинів Duty Free в аеропортах ціни ще більш вигідні, вартість товарів нижче на 22 %. Поєднати відпочинок на морі з шопінг-туром в Італії дуже вигідно.

Безкоштовна консультація

Зв’яжіться з нами для отримання онлайн-консультації. Ми відповімо Вам якнайшвидше.

    Записатись на консультацію по WhatsApp

    WhatsApp

    Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

    Читати далі