Працевлаштування

Працевлаштування в Італії є найбільш привабливим шляхом імміграції. Проте, одночасно одним з найскладніших. Ви маєте бути стовідсотково впевнені, що влаштуєтеся на роботу, отримаєте оплату. Ми допоможемо знайти достойну роботу, отримати посвідку на проживання.

Працевлаштування в Італії: етапи

Навіть незначна помилка на будь-якому етапі працевлаштування в Італії може стати серйозною перешкодою для переїзду. Рекомендуємо дослухатися наших порад.

Резюме

Потрібно для осіб, які бажають працювати за власною спеціальністю. Складається італійською відповідно до певного стандарту.

Пошук роботи

На сайтах, біржах та агрегаторах вакансій.

Дозвіл на працевлаштування в Італії

Потрібно знайти зацікавленого роботодавця в Італії, який має зробити запит у префектуру. На підставі позитивного рішення іммігрант отримує офіційний дозвіл Nulla Osta на в’їзд та укладання контракту на працевлаштування в Італії. Дозвіл іноземцям видається на підставі щорічних квот за програмою Decreto Flussi — у 2019 році передбачено 30850 квот. Лише висококваліфіковані працівники, перекладачі, викладачі вишів отримують Blue Card поза межами квот.

Оформлення документів для отримання робочої візи D

Протягом 180 діб з отримання Nulla Osta потрібно подати документи до консульства в Україні для отримання робочої візи. Перелік документів відрізняється для різних категорій робітників.  

Робоча посвідка на проживання

Якщо маєте наміри залишатися в країні понад 90 діб, потрібно оформити документи на отримання посвідки на проживання, яка видається терміном 1 або 2 роки, в залежності від контракту на працевлаштування в Італії.

Постійне місце проживання

П’ять років тимчасового проживання надають право отримання ПМП в Італії, а ще через 5 років можна претендувати на отримання громадянства Італії.

Безкоштовна консультація

Зв’яжіться з нами для отримання онлайн-консультації. Ми відповімо Вам якнайшвидше.

    Записатись на консультацію по WhatsApp

    WhatsApp

    Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

    Читати далі