Переїзд в Італію з супроводом

Багато українців обирають сонячну, економічно благополучну Італію для навчання, роботи, розвитку бізнесу, облаштування спокійного життя. Пройти процес переїзду з нами до отримання італійського громадянства буде значно швидше й надійніше.

Оскільки для вас важливий результат, ми порадимо оптимальний шлях з врахуванням ваших уподобань, допоможемо втілити в життя ваші проекти в Італії.

Процедура імміграції

Згідно з італійським законодавством, переїзд в Італію з супроводом без мети дозволяється українцям, які здатні забезпечити власне існування, не працюючи. Це можливість для заможних людей, які мають постійний пасивний дохід понад 31 тис. € на рік. Для родини з дитиною ця сума збільшується до 40 тис. €. 

В інших випадках переїзд здійснюється на підставі певних умов відповідно до міграційного законодавства. Основними підставами для імміграції можуть бути:

 • Робота.
 • Власний бізнес, комерційна діяльність.
 • Навчання.
 • Шлюб, сімейні мотиви.
 • Інвестування в Італію.
 • Інші можливості.

Офіційна робота

Є одним з найпоширеніших шляхів переїзду. Проте в’їзд іноземців можливий лише в межах встановлених квот програми Decreto Flussi (на 2019 рік передбачено 30850 квот). Також можливе працевлаштування висококваліфікованих фахівців, які отримують Blue Card.

Комерційна діяльність та підприємництво

Отримати посвідку можуть:

 • підприємці;
 • власники та співвласники бізнесу;
 • українці, які здійснюють вкладення у розвиток економіки Італії.

Обов’язковою умовою для видачі посвідки на проживання Для організації самостійної діяльності кандидати мають отримати відповідне свідоцтво, ліцензії, надати підтвердження щодо наявності фінансових ресурсів (5000 €).   

Навчання

Отримати вищу освіту українці можуть також в межах певних квот. Тимчасовий переїзд в Італію з супроводом здійснюється на підставі зарахування або виклику від італійського вишу. Необхідними умовами є наявне місце проживання, засоби для власного утримання (мінімум 28 € на добу) та оплати житла.

Вступ в шлюб і возз’єднання сім’ї

Іноземці (чоловік або дружина) мають право на возз’єднання після отримання приймаючою стороною дозволу Nulla Osta, підтвердження можливості забезпечити подружжя житлом та грошовим утриманням. Варто врахувати, що оформлення посвідки через фіктивний брак неможливо. Також передбачено переїзд в Італію з супроводом за сімейними мотивами батьків і дітей, процедура усиновлення.

Інвестування

Реалізувати цей шлях можна одним зі способів:

 • Безповоротний внесок 1 млн € у соціально важливий проект.
 • Внесок в уставний капітал інноваційного стартапу понад 0,5 млн €.
 • Придбання державних облігацій на 2 млн €.
 • Вкладення 1 млн € в уставний капітал будь-якої юридичної особи терміном на 2 роки.

Отримання візи

Згідно з однією із вказаних підстав претендент має отримати в’їзну візу. Це є головним етапом імміграції — якщо візу видано, значить італійська сторона вважає причину імміграції достатньою підставою. Для оформлення візи знадобиться певний перелік документів, в залежності від категорії візи C, D, включаючи заяву, паспорти — закордонний та громадянина України, медичне страхування, підтвердження проживання, бронь на авіаквитки, фотокартки, витяги з рахунків.

Протягом 8 діб після переїзду в Італію з супроводом, в залежності від підстав, оформляється тимчасова посвідка на 1-2 роки. Термін її дії потрібно продовжувати. Через 5 років претендент набуває права на отримання документів на ПМП.

Важливо розуміти, що імміграційний процес для кожного апліканта є суто індивідуальним. Отже, якщо ви вибрали Італію власним домом або вирішили зайнятися бізнесом, звертайтеся до нас, ми готові якісно та максимально прозоро надати вам такі послуги.

Безкоштовна консультація

Зв’яжіться з нами для отримання онлайн-консультації. Ми відповімо Вам якнайшвидше.

  Записатись на консультацію по WhatsApp

  WhatsApp

  Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

  Читати далі