Освіта для дітей і студентів

Італія славиться найстарішими університетами, якісною й відносно недорогою державною освітою. Джерела Болонської системи навчання знаходяться саме тут. Середня вартість річного контракту у державному ВНЗ близько 500 €.

Особливості освіти в Італії

Отримання освіти для дітей і студентів в Італії є підставою для тимчасового проживання на італійській території після зарахування до вишу й здачі іспиту з італійської або англійської. Іммігрант отримує студентську національну візу, а за півроку — студентську посвідку на проживання Studente (студент), Tirocinante (стажер) або Alunno (учень). Дошкільна освіта в Італії переважно приватна. Середня освіта є обов’язковою з 6 до 14 років, середня старша школа з 14 до 19 років — за бажанням.

Освіта для дітей і студентів в Італії: переваги

Вища освіта в Італії має три ступені: бакалавр, магістр, доктор. Вступна кампанія розпочинається у лютому, потрібно підготувати та перекласти на італійську пакет документів.

 • Виші мають високий рівень автономії, самостійно визначають навчальні програми. Є вільний вибір викладачів, предметів, термінів іспитів.
 • Висока якість освіти для дітей і студентів в Італії, особливо у сферах, які завжди характеризували найвищий у світі рівень італійських митців — живопис, мода, дизайн, музика.
 • Для успішних студентів передбачено стипендії й гранти.
 • Під час навчання у вишах дозволено офіційне працевлаштування — до 25 годин на тиждень.

Також варто зазначити й певні застереження:

 • Іммігранти отримують доступ до вищої освіти в межах квот.
 • Викладання дисциплін здійснюється італійською та англійською.
 • Обов’язковою умовою є орендоване або власне житло, наявність коштів для утримання (мінімум 28 € на добу), на навчання, проживання, переїзд.
 • Поступити на бакалавра можна після 12 років навчання, тобто після 11 класів в Україні майбутній студент має навчатися у виші або на підготовчих курсах ще один рік.
 • Вартість комерційного навчання до 25 тис. € за курс.

Освіта для дітей і студентів в Італії — це можливість отримати європейську освіту, вивчити італійську мову, наблизитися до культурного спадку країни. Кількість охочих навчатися в італійських вишах постійно зростає, оскільки диплом європейського зразка надає гарантії влаштування на роботу у всіх країнах Євросоюзу та багатьох країнах світу.

Безкоштовна консультація

Зв’яжіться з нами для отримання онлайн-консультації. Ми відповімо Вам якнайшвидше.

  Записатись на консультацію по WhatsApp

  WhatsApp

  Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

  Читати далі