Оформлення шлюбу

В Італії особлива увага приділяється єдності родини. Законодавство дозволяє іноземцям легалізувати статус при укладанні шлюбу з італійцем. Для оформлення шлюбу в Італії між іноземцем і громадянином Італії посвідка на проживання не потрібна.

Головна вимога — наречені не повинні бути одруженими в інших країнах. Тому іноземці мають отримати в консульстві власної країни довідку про відсутність перешкод для вступу в шлюб в Італії та легалізувати її у префектурі в Італії. Надалі потрібно звернутися до мерії міста для подання документів на оформлення шлюбу в Італії.

Після реєстрації шлюбу іноземець набуває право на отримання посвідки на проживання, можливість здійснювати трудову діяльність, отримувати соціально-медичну допомогу. Посвідка на проживання вважається юридично дійсною протягом 5 років. У випадку розлучення, іноземний громадянин, який проживав спільно з громадянином Італії понад 5 років з моменту оформлення шлюбу в Італії, надалі має право на постійне перебування в країні.

На свідоцтво про шлюб потрібно поставити штамп «Апостиль», перекласти на рідну мову, щоб укладений шлюб також був чинним в країні іноземця.

Безкоштовна консультація

Зв’яжіться з нами для отримання онлайн-консультації. Ми відповімо Вам якнайшвидше.

    Записатись на консультацію по WhatsApp

    WhatsApp

    Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

    Читати далі