Купівля та оренда нерухомості

Спектр пропозицій щодо оренди житла в Італії суттєво відрізняється від регіону. Договір оренди нерухомості в Італії терміном понад 1 місяць потрібно зареєструвати у податковій агенції й сплатити податок у розмірі 2% від вартості оренди.

Купівля нерухомості в Італії: престижно, надійно, вигідно

При оформленні угод слід враховувати деякі особливості:

 • Покупець повинен отримати ідентифікаційний код Codice Fiscale в італійському посольстві.
 • Після вибору нерухомості в Італії оформляється пропозиція щодо покупки, протокол про наміри, лише потім підписується акт купівлі-продажу.
 • Послуги нотаріуса при угодах 150-200 тис. € складають 1-2%.
 • Податки при купівлі нерухомості в Італії становлять до 30% загальної вартості.
 • Операції з нерухомістю здійснюються італійською.

Ціни на купівлю та оренду нерухомості в Італії

Ціни залежать від інфраструктури, попиту, історичної цінності будівлі, наявності земельної ділянки. Найбільш престижними є Ломбардія, Тоскана, Північна Сардинія. Середній бюджет, з яким варто замислитися про купівлю нерухомості в Італії, становить 150-300 тис. €. Ціни на вторинному ринку значно менші, первинне житло у дефіциті. Ціни на купівлю нерухомості в Італії бюджетного класу частково зменшуються, на елітну — зростають.

Наші фахівці допоможуть у питаннях оренди та купівлі нерухомості в Італії, вибором постійного або сезонного житла для відпочинку.

Безкоштовна консультація

Зв’яжіться з нами для отримання онлайн-консультації. Ми відповімо Вам якнайшвидше.

  Записатись на консультацію по WhatsApp

  WhatsApp

  Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

  Читати далі