Про нас

BV CONSULT це сучасна консалтингова компанія, наша мета — надання якісних професійних послуг, разом з цим ми допоможемо заощадити своїм клієнтами час та гроші. Ми постійно розвиваємось, даючи нашим клієнтам широкі можливості  по отриманню консультаційних послуг щодо різних сфер в Україні та за її межами.

Наші переваги — досвід, прозорість роботи та високий професіоналізм закріплений хорошою репутацією.

Всім нашим клієнтам ми гарантуємо захист інтересів на всіх етапах співпраці, індивідуальний підхід, гнучку систему оплати, повну конфіденційність і широкий спектр додаткових послуг.

Наша команда володіє детальним знанням місцевих законів і бізнес-звичаїв, а також має необхідний досвід, навички та технології з надання своїм клієнтам практичних рішень з різних питань в сфері проживання і діяльності в Італії.

Проживання

Ми використовуємо лише найдієвіші правові механізми. Ви дізнаєтесь, який відсоток Вашого успіху в обраній програмі переїзду і зможете прийняти вірне рішення.

Перейти

Бізнес

Створення компаній, всі види аудиторських і представницьких послуг, відкриття рахунків, адміністративні послуги, бухгалтерське обслуговування, інвестиційні проекти.

Перейти

Навчання

Вища освіта в Італії доступно кожному. Детальна інформація про освіту в Італії: університети, програми, вартість навчання, вимоги для вступу.

Перейти

Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

Читати далі