Декрет Флуссі 2021-2022: коли можна відправити заявки?

Декрет Флуссі був опублікований 17 січня 2022 року, це означає що починаючи від даної дати можна надсилати запити передбачені декретом.

Заявки для працівників несезонних робіт, самозайнятих працівників та на конвертацію посвідки на проживання можна надсилати з 27 січня 2022 року:

Допустимі види діяльності:

  • автоперевезення;
  • будівля;
  • готельно-туристичний бізнес

Заявки на розпорядження для сезонних працівників можна надсилати з 1 лютого 2022 року.

Допустимі види діяльності:

  • сільськогосподарський
  • готельно-туристичний

Всі запити щодо квот передбачених декретом можуть бути надіслані не пізніше як до 17 березня 2022 року.

Види та кількість квот по країнах

Загальна сума 69 700 буде поділена таким чином:

27 700 записів для несезонної підпорядкованої роботи та самозайнятості: у межах цієї квоти максимум 20 000 під’їздів прив’язані до секторів вантажного транспорту для сторонніх осіб, будівництва та туристичних готелів. Цей збір доступний за максимальну плату в розмірі 17 000 лише для громадян, які не є громадянами ЄС у таких країнах: Албанія, Алжир, Бангладеш, Боснія-Герцеговина, Корея (Республіка Корея), Кот-д’Івуар, Єгипет, Сальвадор, Ефіопія, Філіппіни, Гамбія, Гана, Японія, Гватемала, Індія, Косово, Малі, Марокко, Маврикій, Молдова, Чорногорія , Нігер, Нігерія, Пакистан, Республіка Північна Македонія, Сенегал, Сербія, Шрі-Ланка, Судан, Туніс, Україна.

Максимальна квота 3000 для країн, що не входять до ЄС, які підпишуть угоди про співпрацю та репатріацію протягом року.

Все ще в межах квоти в 27 700, важливо знати, що квота призначена для переходу з дозволу на навчання (№ 2 000) і сезонної роботи (№ 4 400). Решта з інших видів.

42 тис. записів на сезонну підпорядковану роботу в сільськогосподарській та туристично-готельній сферах. Як частина цієї квоти, лише для сільськогосподарського сектору, квота в 14 000 одиниць зарезервована для працівників не з ЄС, чиї заявки на отримання дозволу подаються від імені та від імені роботодавців такими професійними організаціями роботодавців роботи: Cia – Coldiretti – Confagricoltura – Copagri – Альянс кооперативів (включає кооперативи Lega і Confcooperative).
ця квота стосується в’їзду громадян не членів ЄС з: Албанії, Алжиру, Бангладеш, Боснії і Герцеговини, Кореї (Республіки Корея), Кот-д’Івуару, Єгипту, Сальвадору, Ефіопії, Філіппін, Гамбії, Гани, Японії, Гватемали, Індії , Косово, Малі, Марокко, Маврикій, Молдова, Чорногорія, Нігер, Нігерія, Пакистан, Республіка Північна Македонія, Сенегал, Сербія, Шрі-Ланка, Судан, Туніс, Україна.

Залишились питання контактуйте нашим консультантам!

15 Лютого 2022Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

Читати далі