Підписано Санаторію 2020, закон про легалізацію трудових емігрантів

Хороші новини з Італії, поступово країна виходить з карантину, відкриті парки, сквери, ресторани, громадські та державні установи.

Та нарешті головна новина місяця на яку ми всі так довго чекали – підписано Санаторію 2020, закон про легалізацію трудових емігрантів. Отже, запит на легалізацію можна буде подати з 1 червня до 15 липня 2020 року.

З 3 червня 2020 року затверджена Іструкція Міністерства внутрішніх справ Італії щодо етапів подання запитів для роботодавців, які мають намір укласти контракт на роботу з емігрантом без ВНЖ.

Розглянемо основні умови
  • СЕКТОР: аграрний та робота для домашньому персоналу.
  • Тип КОНТРАКТУ: мінімальна кількість годин 20/на тиждень, для colf, badante.
  • Перш ніж подати запит, роботодавцем має бути сплачено одноразову штрафну санкцію у розмірі 500 євро.

НЕОБХІДНІСТЬ ДОВЕСТИ ПЕРЕБУВАННЯ В ІТАЛІЇ ДО 8 БЕРЕЗНЯ 2020: попереднє зняття відбитків пальців, заяви про перебування на території, медичні сертифікати від лікаря, або з медичних установ, інші документальні докази з офіційних органів державної влади чи приватних.

Матимуть можливість подати заявку на пермессо також всі ті у кого ВНЖ закінчився 31 жовтня 2019, з отриманням пермессо на 6 місяців з можливістю поновлення при умові оплати штрафу 130 євро.

Етапи
  • Заповнення заявки та відправлення.
  • Представлення документації по зробленій заяві роботодавцем та найманим працівником у відповідному еміграційному органі.
  • Підписання контракту на роботу.
  • Відправлення пакету ДОКУМЕНТІВ kit postale щодо запиту по пермессо.
  • Отримання пермессо від одного до двох років в залежності від виду та термінів контракту.

Цікаво: остання масова легалізація в Італії була у 2012 році.

Для деталей та додаткової інформації звертайтесь у компанію BV CONSULT.

06 Червня 2020Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

Читати далі