Соціальна допомога та виплати в Італії у зв’язку з коронавірусом: необхідні реквізити, як отримати, терміни виплат

Відповідно закону «Decreto – Legge 17 marzo 2020» від 17 березня передбачено ряд соціальних виплат та бонусів для родин, найманих працівників та малого та середнього бізнесу пов’язаних з карантином COVID-19. Виплачено вже більше 1 млн євро!

Розглянемо основні виплати:

Як отримати Бонус 600 євро

Передбачено для приватних підприємців, для найманих працівників у туристичному секторі, на сезонні роботи та сільськогосподарські роботи а також для працівників театру та вуличних артистів які офіційно зареєстровані.

Як отримати Бонус 100 євро

Можуть отримати наймані працівники, які працювали в період карантину на протязі всього місяця березня 2020. Нарахування проводиться автоматично після надсилання запиту в INPS.

Як отримати талони на продукти від 150 до 500 євро

Заповнення модулів на одержання бонусів на сайті відповідних муніципалітетів, або ж у роздрукуйте, заповніть та віднесіть у муніципалітет до якого відноситесь.

Є питання щодо заповнення або інше — телефонуєте У BVConsult, консультація безкоштовна.

Сassa integrazione для баданте, babysister та для працівників без контракту в Італії

Вищевказані категорії працівників з виходом закону Decreto «Cura-Italia» не були включені у перелік захищених соціальних груп.

Оскільки в Італії нараховується майже два мільйони працівників по догляду, хатній персонал, няні, уряд розглядає питання про включення даних категорій у закон та забезпечення соціальних виплат таких як: cassa integrazione per badanti, colf, babysister та bonus 600 euro.

14 Квітня 2020Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

Читати далі