Вихід санаторії 2020-2021 в Італії! А ти вже готовий до легалізації?

В Італії у секторі надання домашнього сервісу за підрахунками налічується 200 тис. іноземців, які не є членами ЄС, без дозволу на проживання, які працюють в будинках італійців як домашні робітники, доглядачі та няні. Але кількість нелегальних іммігрантів в Італії згідно з даними Фонду Ісму (Ініціативи та дослідження з питань багатоетнічності), досягла 562 тис осіб у 2019 році.

Згідно прогнозів сильне збільшення відбудеться у 2020 та 2021 роках — за даними декількох неурядових організацій, у тому числі Amnesty International та Aid Aid — через посилення запитів політичний на притулок в минулі роки. Поєднавши ці дані, Фонд Леоне Моресса на сьогоднішній день гіпотезує, що аудиторія становить 600 тисяч нелегальних емігрантів.

Провідні партії Pd, M5S та Italia Viva наполягають на затвердженні Санаторії що дозволить поповнити державну казну Італії на 1 млрд євро податкових надходжень. Тому, поправка представлена Еммою Боніно та сенаторами Liberi e Uguali, є вигідною для країни.

Звертайтеся для Консультації щодо виходу Санаторії 2020-2021, дізнайтеся етапи підготовки, та перелік необхідних реквізитів.

https://www.ilsole24ore.com/art/sanatoria-attesa-600mila-stranieri-gioco-12miliardi-le-casse-statali-AC0j9xHB

24 Лютого 2020Ми використовуємо файли Cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Натиснувши «Прийняти», Ви дозволяєте використовувати файли Cookie на нашому веб-сайті.

Читати далі